Новини Запоріжжя

Більмацький район: школярі завітали до рятувальників

11 березня школярі з КУ «Більмацька ЗОШ «Інтелект» I-III ступенів» разом зі своїми вчителями завітали у гості до місцевих рятувальників. Екскурсійні заходи для них проходили на базі 2-ї державної пожежно-рятувальної частини. Спеціалісти Служби порятунку розповіли дітям про небезпеку, яку несе в собі вогонь та нагадали школярам основні правила пожежної безпеки весняного періоду, яких потрібно неухильно дотримуватися вдома.

А щоб учням було цікавіше, рятувальники ознайомили їх з пожежною технікою, аварійно-рятувальним обладнанням і бойовим спорядженням вогнеборців. Хлопчики й дівчата з великою зацікавленістю розглядали пожежні автоцистерни, бойовий одяг, захисне спорядження та пожежно-технічне озброєння, за допомогою якого здійснюється гасіння пожеж та порятунок людей.

Екскурсія видалася дуже цікавою, а головне корисною для дітей, адже дала можливість познайомити учнів із героїчною професією рятувальника та навчити їх безпеці життєдіяльності.

Проведення роз’яснювальної роботи серед школярів у майбутньому знизить кількість травмувань та загибелі дітей під час виникнення різного роду надзвичайних подій та дозволить виховати у них культуру безпечної поведінки.

Більмацький район: школярі завітали до рятувальників

Більмацький район: школярі завітали до рятувальників

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *