Новини Запоріжжя

Читачі бібліотеки зустрілись з сучасним військовим письменником Володимиром Тимчуком

Читачі бібліотеки зустрілись з сучасним військовим письменником Володимиром ТимчукомЧитачі бібліотеки зустрілись з сучасним військовим письменником Володимиром ТимчукомЧитачі бібліотеки зустрілись з сучасним військовим письменником Володимиром Тимчуком
У Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася творча зустріч із сучасним автором Володимиром Тимчуком.

Володимир Тимчук – письменник, поет, перекладач, лауреат премії імені Богдана Хмельницького за краще висвітлення військової тематики у творах літератури та мистецтва (2016 р.). Під час зустрічі з читачами автор презентував кілька книг, зокрема видання «Грані».

Також Володимир Тимчук – автор поетичних збірок «Весняні коловороти», «Донецький аеропорт», «Гуцульське повстаннє», автор оповідань «Словодієм», науково-культурологічного дослідження «Ясіня у гомоні стоїть», двомовної книги «Бахчисарай 2021» та інших. Події у Донецькому аеропорті, історія гуцульського повстання, інтимна лірика та тонкий гумор переплітаються у поетичних рядках Володимира Тимчука, підполковника  Збройних Сил України, викладача Академії сухопутних військ України, уродженця с. Ясіня Закарпатської області.

 Як розповів Володимир Тимчук, свій перший вірш він написав у шкільні роки, а далі пов’язав свою долю з військовою справою.

Війна на українському сході відкрила нову  грань в українському мистецтві, присвячену сучасному героїзмові та звитязі та злободенності війни. Володимир Тимчук відгукнувся на цей мистецький виклик поетичними творами, героями яких стали знайомі та незнайомі йому захисники України, а також перекладами перлин мілітарної поезії зі світової поетичної скарбниці.

–  Це не перша зустріч запоріжців із Володимиром Тимчуком. Раніше у нашій бібліотеці автор вже презентував збірку «Вогнити! Вижити! Перемогти!». Для сучасного читача зустрічі з письменниками, які відгукуються на останні події, завжди стають подією. У живому спілкуванні з автором є краплинка дива, письменнику ж завжди цінно бачити живі очі тих, до кого він звертається у книжках, – зауважила директор Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки Ольга Волкова.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *