Новини Запоріжжя

Жителям області нададуть понад мільйон гривень адресної грошової допомоги

Жителям області нададуть понад мільйон гривень адресної грошової допомоги

Таке рішення ухвалено на черговому засіданні комісії з питань надання адресної грошової допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, яке провів заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін за участю представників Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації та інших структурних підрозділів ОДА.

На засіданні було розглянуто заяви про надання матеріальної допомоги відповідно до порядку використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для надання адресної грошової допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, у 2018-2019 роках.

За підсумками розгляду члени комісії вирішили надати грошову допомогу 575 особам на загальну суму 1108 тис. грн. Як повідомили в Департаменті соціального захисту населення ОДА, переважна більшість заявників – пенсіонери та особи з інвалідністю, які потребують фінансової допомоги на лікування. 

Про отримання грошової допомоги заявникам  у робочому порядку буде персонально надіслано коротке текстове повідомлення з номера «DOPOMOGA» на номер мобільного телефону, зазначеного у заяві.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *