Новини Запоріжжя

Творчість заради майбутнього

26 травня 2019 року в Києві відбудеться конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest», на який запрошують юні таланти із Запорізької області.

Цього року фестиваль, який проходить за підтримки асоціації районних та обласних рад, відбудеться вже у восьмий раз. За час його роботи  фестивальна сцена стала майданчиком для розкриття талантів обдарованої молоді з усіх куточків України. У 2017 році лауреатами «Перлина Fest» став зразковий хореографічний колектив “Фантазія” села Костянтинівка Мелітопольського району, які посіли почесне перше місце у своїй номінації. 

Як зазначають організатори «Перлина Fest», основна мета конкурсу – продемонструвати культурну розмаїтість всіх регіонів нашої держави через дитячу творчість. Окремою номінацією конкурсу стала «Перлина громади» (номінація, в якій присуджується приз за особливий твір, що розкриває самобутність представленої території).

Головною фестивальною сценою стане Колонна зала Київської міської державної адміністрації. Почесним головою журі є народна артистка України, лауреат Національної премії ім. Тараса Шевченка Лідія Забіляста.

Додаткова інформація про умови фестивалю – на сайті http://www.perlyny.com.ua

Контакти оргкомітету: 044 -586-40-11, 067-520-11-35.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради 

Творчість заради майбутнього

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *