Новини Запоріжжя

В Запоріжжі встановили туристичний збір


                В Запоріжжі встановили туристичний збір

В Запоріжжі продовжують розвивати туристичний потенціал міста. Першим кроком стало створення туристичного інформаційного центру, який консультує туристів та надає екскурсійні послуги. Один з наступних кроків – встановлення туристичного збору з урахуванням змін до законодавства та результатів консультацій з представниками готельного бізнесу.

На 36-й сесії міської ради депутати привели місцеві Положення про туристичний збір у відповідність до чинного законодавства України. Згідно з  законами, туристи мають сплачувати туристичний збір за ночівлю у закладах готельного типу. Відсоток збору залежить від вартості доби тимчасового розміщення. Розміри збору визначаються наступним чином:

– при вартості проживання до 300 грн (включно) – 0,05% від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення;

– понад 300 грн і до 600 грн.(включно) – 0,25% від розміру мінімальної заробітної плати;

– понад 600 грн – 0,5% від розміру мінімальної заробітної плати.

Збір сплачується за ночівлю у наступних закладах готельного типу – готелі, кемпінги, мотелі, гуртожитки для приїжджих, хостели, будинки відпочинку, туристичні бази, туристичні притулки, табори для відпочинку, пансіонати та інші заклади готельного типу, санаторно-курортні заклади.

Туристичний збір не стягується з неповнолітніх, з інвалідів, ветеранів війни, учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *