Новини Запоріжжя

У Запоріжжі поліцейські вилучили близько 280 блістерів кодеїновмісних та сильнодіючих лікарських засобів

Працівники поліції, під процесуальним керівництвом прокуратури, у Заводському районі Запоріжжя виявили аптеку, в якій лікарські препарати відпускались з порушеннями встановлених правил. Триває розслідування кримінального провадження.

22 березня працівники Заводського відділення поліції та Управління протидії наркозлочинності ГУНП в Запорізькій області під процесуальним керівництвом прокуратури, провели санкціонований обшук у приміщенні аптеки по вулиці Історичній в місті Запоріжжя.

У Запоріжжі поліцейські вилучили близько 280 блістерів кодеїновмісних та сильнодіючих лікарських засобівПід час слідчо-оперативних заходів поліцейські вилучили 2570 пігулок комбінованих наркотичних лікарських засобів та 200 пігулок сильнодіючих лікарських засобів, чорнові записи та сервер із записами з відеокамер.

У Запоріжжі поліцейські вилучили близько 280 блістерів кодеїновмісних та сильнодіючих лікарських засобівУ Запоріжжі поліцейські вилучили близько 280 блістерів кодеїновмісних та сильнодіючих лікарських засобівВстановлено, що в аптеці здійснювалась реалізація препаратів з порушенням встановлених правил відпуску сильнодіючих речовин – без необхідного рецепту з рекомендацією лікаря.

Вилучені пігулки направлені на дослідження до Запорізького Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.

На даний час вирішується питання про притягнення фармацевта та власника аптеки до відповідальності.

Відкрито кримінальне провадження, відкритого за ознаками ч.1 ст.320 Кримінального кодексу України (Порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів). Триває досудове розслідування.

Нагадаємо, що в Якимівському районі правоохоронці виявили та вилучили у місцевого мешканця близько півтора кілограма наркотичної речовини та пістолет з ознаками переробки.

Відділ комунікації поліції Запорізької області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *