Новини Запоріжжя

Запорізькі родини вже отримали понад 5 тисяч «пакунків малюка»

Запорізькі родини вже отримали понад 5 тисяч «пакунків малюка»

У Запорізькій області минулого року родини, де народилося немовля, отримали 3957 «пакунків малюка». Як повідомили в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, у 2019 році  вже отримано 1386 пакунків для новонароджених.

У «пакунок малюка» входять найнеобхідніші речі для немовляти. Зокрема, пелюшки, сорочечки, шапочки, пінетки, підгузки, ковдра, матрац, термометр, соска, пляшечка, олійка та присипка. Також там містяться  друковані матеріали для мами з інформацією про догляд за немовлям. Саму ж коробку з-під речей можна використовувати як люльку для малюка.

Орієнтовна вартість одного бебі-бокса – близько 5 тисяч гривень.

«Пакунок малюка» може отримати як мама, так і батько дитини. Він надається у пологових будинках як державної, так і приватної форми власності. Такий пакунок також можуть отримувати батьки-усиновителі та патронатні родини.

При цьому  надання «пакунка малюка» жодним чином не впливає на отримання грошової виплати при народженні дитини. Це окрема додаткова допомога кожній дитині, яка народилася, а також ніяк не впливає на обчислення сукупного доходу родини, якщо вона подає документи до органів соцзахисту.

У Департаменті наголосили, що цей проект залишається пілотним, зараз вивчаються всі відгуки і пропозиції, які обов’язково будуть враховані в майбутньому. «Пакунок малюка» формувався на основі опитування молодих мам, а перелік речей планується розширити з лютого 2019 року.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *