Новини Запоріжжя

Запорізькі школярі посіли призові місця у Всеукраїнському творчому конкурсі «Слово про Україну»

Запорізькі школярі посіли призові місця у Всеукраїнському творчому конкурсі «Слово про Україну»

За підтримки Міністерства культури України спільно з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» на базі Юридичного факультету Національного авіаційного університету відбувся щорічний Всеукраїнський творчий конкурс «Слово про Україну». 

За словами організаторів, метою конкурсу є формування національної свідомості та відповідальності за долю України; виховання любові до рідної землі, її історії; культивування дбайливого ставлення до національного багатства країни, мови, історії та традицій.

Цьогоріч у конкурсі взяли участь понад 180 учасників з 10 регіонів України, члени творчих об’єднань. У різних жанрах (хореографія, вокал, промова, презентація, декламування віршів, літературно-музична композиція  тощо) учасники конкурсу демонстрували свою творчість.

Конкурс причетний до такої події, яка зовсім нещодавно була в Україні – це відзначення свята рідної мови, Дня Соборності та за його значенням, за його потужністю є дуже важливим кроком у становленні державності, в становленні українського духу, поширення його серед молоді і формування такого молодого покоління, яке гармонійно буде поєднувати в собі і творчі здібності, і мистецькі різноманітні процеси у своїй діяльності.

Почесне ІІІ місце у конкурсі посів хореографічний колектив «Пролісок» Запорізької спеціальної школи-інтернату «Джерело».

Окремо відзначено учасників конкурсу у номінації «Глядацькі симпатії»: Розмарі Чепурненко – ученицю Запорізької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату «Джерело».

Переможців та призерів Всеукраїнського творчого конкурсу «Слово про Україну» нагороджено дипломами та цінними подарунками.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *